Кошик
43 відгуків
Интернет-маркет "Стандарт"
+380688181438
+380660597525

Для чого потрібна Вишка-туру

Для чого потрібна Вишка-туру

Невідомо, як стародавні зодчі піднімалися на висоту, ладу всілякі будівлі та споруди, але одне ясно точно, сучасним будівельникам пощастило набагато більше, адже в їх арсеналі є різноманітне та функціональне обладнання.

На сьогоднішній день ви можете купити вишку туру алюмінієву, металеву, деэлектрическую, різних розмірів і комплектацій, виробництва різних країн світу.

Конструкція вежі-тури дозволяє виробляти її установку навіть на нерівній поверхні. Для цього вишка-туру оснащена гвинтовими опорами (домкратами). Збірка вертикальних елементів конструкції проводиться за принципом "труба в трубу". Мобільність вишці забезпечують чотири поворотних обрезиненних колеса зі сталевою маточиною.

Для більшої стійкості вишка-туру має бічні стабілізатори (додаткова комплектація) . Кріплення стяжок (і огорож) до несучих рам здійснюється з допомогою прапорця замків, що важливо (відсутність дрібних знімних губляться деталей, велика надійність кріплення). Робота здійснюється з робочого настилу, складається з двох частин (для зручності монтажу).

Одна з частин настилу забезпечена люком (підйом на робочу площадку проводиться з внутрішньої сторони вишки-тури через люк в настилі). Після складання конструкція виходить жорсткою і надійною. Вишка-тур компактна в розібраному вигляді і зручна для перевезення і зберігання. Середній час складання вишки висотою 9 м становить 20 хвилин (2 людини).